Plánované vytváranie pacientov očkovaním. A to je iba začiatok [video]

ockovanie-vakcina-povinneInak sa to ani nazvať nedá.

Nezaujímalo ma to takmer vôbec až do tej doby, ked mi znenazdajky “podstrčili” video, po zhliadnutí ktorého som takmer plakal.

Nevedel som, že som si mohol zabiť mojich milovaných synov. Blbým očkovaním, ktoré je umelo nafúknuté ako nutné a cez farmaceutické firmy prostredníctvom reklám tlačené do hláv “spotrebiteľom” cez naháňanie strachu.

Viete ako to bolo s prasačou chrípkou? Miliony korún štát vyhodil na vakcíny, ktoré nakoniec skončili alebo skončia v koši. Cudujete sa?
Ja už teraz veľmi nie. Bola to opäť umelo nafúknutá bublina. Bublina, ktorá praskla, ked štát nakúpil vakcíny. A to ako krajina nie sme jediný, kto sa dal oklamať. Hádajte kým…

Túto špinavú hru zveľadili farmafirmy do takého štádia, že štát dokonca pod hrozbou zákona núti deti dať zaočkovať.

Na Slovensku je očkovanie (aj preočkovanie) povinné zo zákona. A to aj napriek tomu, že vo vyspelejších krajinách ako sú napr. Nemecko, Rakúsko, Austrália, Nový Zéland, Veľká Británia, Svédsko je očkovanie dobrovoľné.
Dávno pochopili, o čo v tomto prípade ide, a nechcú sa podielať na “linčovaní” ľudí. Alebo to bol vynútený tlak rodičov?

Tak či onak, v čechách už o tom aspoň verejne uvažujú, na Slovensku zatiaľ nie. Bohužiaľ!
Ak dieťa nedáte zaočkovať, dokonca Vám udelia pokutu.

Pokutu – za to, že nerešpektuje zákon, ktorý NICI ZIVOTY DETI. NICI ZIVOTY DETI. NICI ZIVOTY DETI.
Toto slovo vám bude znieť v ušiach dlho… NICI ZIVOTY DETI

Očkovanie “štartuje” množstvo zbytočných chorôb, množstvo psychických problémov, agresivita a hyperaktivita detí, psychické duševné) . Toto si však do súvisi s očkovaním dá len minimum z nás, pretože sa to prejaví tak neskoro, že očkovanie v spojení s tým “neprichádza” do úvahy.

Verejná mienka je rokmi vyformované do takej podoby, že stačí malá zmienka kohokoľvek o nielen zbytočnosti, ale najmä škodlivosti očkovania a je braný ako idiot, ktorý nevie čo je správne a čo nie.
Aj ja som si to kedysi myslel. Ale tomu je koniec a som proti povinnému očkovanie detí. Lepšie začať neskoro ako nikdy.

A nemyslite si, že ked vase deti uz majú po očkovaní a nič im nie je, je koniec. Blbosť, čaká vás (nás) niekoľko preočkovaní aj v dospelosti.
A aby som nezabudol: poviete si, že je to zdravie vás a vašich detí. OK, nikto vám to neberie, ale nevedomosť a ľahostajnosť sú dve životy ohrozujúce vlastnosti nielen vás, ale aj generácií, ktoré po vás prídu. Ak ešte stihnú prísť

Dobrá správa je, že jestvuje dobrovoľná organizácia a niektoré internetové stránky, ktoré sa touto problematikou zaoberajú a bojujú za práva nás-ľudí, za naše “zdravé” žitie.
www.slobodavockovani.sk, www.rizikaockovania.sk

Ak ste z radov tých, ktorí opäť len čakajú a najmä veria tomu, čo sa napíše v novinách alebo povie v televízii, tak mám pre vás smutnú správu.
Už o tom reč bola. Niekoľkokrát. Aj opakovane. (pod video nájdete linky napríklad na reláciu Paľba a Lampáreň).

Skúste vysvetliť rodičom vitálneho dieťaťa, ktoré ihneď alebo krátko po očkovaní upadne do vážneho chorobného stavu (cukrovka, autizmus…), ktorý tam predtým nebol. Idú zošalieť od bolesti.
A lekári tvrdia že tam nie je príčinná súvislosť. Nevysvetlia však, prečo zdravé dieťa zareagovalo tak ako zareagovalo.

Ak táto prednáška zachráni aspoň jedno jediné dieťa a rodičov od tejto bolesti, už má zmysel.

Pozrite si video až do konca. Celé ponúka výnimočné a nesmierne dôležité informácie na záchranu a uchovanie výborného zdravia úplne bez očkovania.

relácia paľba o očkovaní
https://www.youtube.com/watch?v=DOWKx6XWVrU
https://www.youtube.com/watch?v=ChVMJKLLe24

lampáreň o očkovaní
https://www.youtube.com/watch?v=HycYQYRSxsY

P.S. Verím, že racionálne zmýšľajúci človek si prejde všetky pre a proti očkovaniu, aj ked tých tam nie je takmer nič.
A zásadne sa nedržte poloprávd, pretože nech sa na to pozriete z akejkoľvek strany tak zistíte, že na každé PRE vždy existuje PROTI a naopak. Ide len o to, ktoré z týc h PRE a PROTI sú skutočné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *