Jedenie ovocia – ako jesť ovocie

jedenie ovocia, ako jesť ovocie, ovocie po jedle, ovocie pred jedlom, ovocie na prázdny žalúdokDnes som dostal e-mail v tomto znení:

Dr. Stephen Mak je môj priateľ z BSF kurzu

Povedal mi že liečil pacientov s rakovinou neortodoxným spôsobom a mnoho z nich vyliečil. Vysvetlil mi že používa slnečnú energiu na vyliečenie pacientov. Verí v prírodné liečenie..

Drahá Shereen,

Ďakujem za email o ovocí a džúsoch. Je to jeden zo spôsobov liečenia rakoviny.

Môj úspech pri liečení je asi 80%. Pacienti s rakovinou by nemali umierať. Liek na rakovinu je objavený. Ide o to či tomu veríte alebo nie. Je mi ľúto stoviek pacientov ktorí umreli pri konvenčnej liečbe.

Ďakujem a Allah Vám požehnaj.

Dr. Stephen Mak

Jedenie ovocia…
…ako správne jesť ovocie

My všetci si myslíme, že jesť ovocie znamená kúpiť ho, očistiť a len tak hodiť do úst. Nie je to také jednoduché ako si myslíte. Je dôležité vedieť kedy a ako ho jesť.

Aký je správny spôsob jedenia ovocia?

  • Znamená to nejesť ovocie po jedle!

Ovocie by sa malo jesť na prázdny žalúdok.
Ak tak jete ovocie, bude to hrať hlavnú rolu pri detoxikácii, dodávajúcu vám veľkú dávku energie na chudnutie a iné životné aktivity. Ovocie je veľmi dôležité jedlo.

Povedzme, že zjete dva krajce chleba a potom plátok ovocia. Ovocie je pripravené ísť rovno cez žalúdok do čreva, ale je mu v tom zabránené.
Medzitým všetko jedlo hnije a kvasí a mení sa na kyselinu. V okamihu, keď príde ovocie do kontaktu s jedlom a tráviacími šťavami celá masa jedla sa začne kaziť.

Takže, prosím, jedzte ovocie na prázdny žalúdok alebo pred jedlom!

Počuli ste ľudí sa sťažovať- vždy keď zjem melón tak si grgnem, keď zjem durian žalúdok sa mi nafúkne, keď zjem banán musím utekať na WC, atď.

Nič z toho sa nestane, keď zjete ovocie na prázdny žalúdok. Ovocie sa mieša s iným jedlom a produkuje plyn a preto sa váš žalúdok nafúkne.

  • Šedivenie vlasov, plešatenie, výbuchy nervozity a tmavé kruhy pod očami nič z toho sa nestane, keď jete ovocie na prázdny žalúdok.

Nie je tu nič také ako pomaranč a citrón že sú kyselinové, pretože všetko ovocie sa v našom žalúdku stáva alkalické, podľa Dr. Herberta Sheltona, ktorý o tomto robil výskum.
Ak ste si osvojili správne jedenie ovocia, poznáte tajomstvo krásy, dlhovekosti, zdravia, energie, šťastia a normálnej váhy.

Keď chcete piť džús, pite len čerstvý, nie z fľaše. Nepite ani ohrievaný džús. Nejedzte upečené ovocie, pretože vôbec nedostanete živiny. Dostanete len chuť. Pečenie ničí všetky vitamíny.

Jesť celé ovocie je lepšie než piť džús.
Ak máte piť džús, pite ho pomaly po dúškoch, pretože ho musíte nechať zmiešať so slinami než ho prehltnete. Môžete ísť na 3 dňovú rýchlu očistu tela ovocím.
Jedzte len ovocie a pite len džús počas 3 dní a budete prekvapený, keď vám vaši priatelia povedia ako žiarivo vypadáte!

KIWI – malé ale mocné. Je dobrým zdrojom draslíka, magnézia, vitamínu E a vlákniny. Obsahuje dvakrát toľko vitamínu C ako pomaranč.

JABLKO – denne vás udrží od doktora
Hoci jablko obsahuje málo vitamínu C, má antioxidanty a flavóny, ktoré podporujú aktivitu vitamínu C, čo pomáha znížiť riziko rakoviny infarktu a mŕtvice.

JAHODY – ochranné ovocie
Jahody majú najvyššiu celkovú silu antioxidantov medzi ovocím a chránia telo pred ochorením rakovinou, upchatím ciev voľnými radikálmi.

POMARANČ – najsladšia medicína
Jedením 2-4 pomarančov denne sa chránite pred chrípkou, vysokým cholesterolom, obličkovými kameňmi a znižujete riziko vzniku rakoviny.

VODNÝ MELÓN – najchladnejší hasič smädu
Skladá sa z 92% vody, ktorá je zabalená vo vysokej dávke glutatiónu čo pomáha imunitnému systému. Tiež obsahuje lykopén proti rakovine. Obsahuje aj vitamín C a draslík.

GUAVA A PAPAYA – najvyššia cena za vitamín C
Sú jednoznačnými víťazmi v súťaži o obsah vitamínu C. Guava je tiež bohatá na vlákninu, ktorá pomáha pri prevencii zápchy. Papaya je bohatá na karotén, ten pomáha na oči.

Pitie studenej vody po jedle= rakovina!

Veríte tomu?? Pre tých, ktorí radi pijú studenú vodu – toto je pre Vás.

Je príjemné dať si šálku studenej vody po jedle. Avšak, studená voda stuží olejnaté veci, ktoré ste zjedli, čo spomalí trávenie. Keď tento kal zreaguje s kyselinou, rozbije sa a bude rýchlejšie absorbované črevom ako normálne jedlo.
Skoro sa premení na tuky a povedie to k rakovine. Najlepšie je piť horúcu polievku alebo vodu po jedle.

Seriózna poznámka o infarkte – Procedúra infarktu

Ženy by mali vedieť, že symptómom každého infarktu je bolesť ľavého ramena. Majte sa však na pozore aj pred intenzívnou bolesťou v čelustiach.
Nikdy nemusíte mať bolesť v hrudníku pri infarkte. Nauzea a intenzívne potenie sú tiež príznaky. 60% ľudí ktorý mali infarkt v spánku, sa neprebudili.
Bolesť v čelusti vás môže prebudiť zo zdravého. Buďme opatrný a majme sa na pozore. Čím viac toho vieme tým väčšiu šancu máme na prežitie.

Kardiológ povedal, že ak ten kto si prečítal tento článok, ho pre pošle 10 ľuďom, môže si byť istý, že zachránil aspoň jeden život.

Anil Jhingan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *