Nevyhadzujte šupku z citróna

citron-supka-z-citrona-konzumacia-citronaV žiadnom prípade to neberte ako lekársku pomoc, ale pokiaľ to pomôže len jednej osobe, bude to stáť za to.

Mnoho profesionálov v reštauráciách používa alebo konzumuje citrón a je možné používať ho tak, aby nič nevyšlo nazmar.

Ako môžete využiť celý citrón bez odpadu?

Jednoducho .. dajte umytý citrón do mraziaceho boxu chladničky. Akonáhle je citrón zmrznutý, celý citrón nastrúhajte (nie je potrebné ho olúpať). Posypte ním vaše potraviny.
Posypte zeleninový šalát, zmrzlinu, polievky, rezance, špagety, omáčky, ryžu, suši, rybie pokrmy – čokoľvek. Všetky potraviny budú mať nečakane nádhernú chuť, niečo, čo ste možno nikdy predtým neochutnali.

S najväčšou pravdepodobnosťou si len myslíte, že citrónové šťavy majú mnoho vitamínu C. To už nie je úplná pravda.

Čo je hlavnou výhodou použitia celého citrónu okrem zabránenia jeho plytvania a pridávania novej chuti?

Citrónové šupky obsahujú 5 až 10 krát viac vitamínov ako samotná citrónová šťava. Áno, to je to, čo je plytvanie, ale od tejto chvíle tento jednoduchý postup zamrznutia celého citrónu pomôže skonzumovať všetky živiny a ešte oveľa zdravšie. Je tiež dobré, že citrónové kôry sú schopné z tela odstrániť zdravotne závadné toxické prvky.

Takže dajte citrón do mraziaku a potom každý deň s ním posypte svoje jedlá. Je to kľúč k tomu, aby boli vaše potraviny chutnejšie a vy budete žiť zdravšie a dlhšie! To je tajomstvo citrónu! Lepšie neskoro ako nikdy!

  • Prekvapujúce výhody citrónu: citrón (citrus) je zázračný produkt, zabíja rakovinové bunky. Je 10.000krát silnejší ako chemoterapia.

Prečo o tom neviete?
Pretože laboratóriá majú záujem robiť syntetickú verziu, ktorá im prinesie obrovské zisky. Teraz môžete pomôcť priateľom v núdzi tým, že im dáte vedieť, že citrónová šťava je prospešná v prevencii ochorení. Jeho chuť je príjemná a neprináša hrozné účinky chemoterapie.
Koľko ľudí zbytočne zomrie pri tomto prísne stráženom tajomstve len preto, aby nedošlo k ohrozeniu multimilionárskych veľkých spoločností?

citron-proti-rakovine-limetka-nadoryAko viete, sú známe citrónovníky s viac odrodami citrónov a limetiek. Môžete jesť ovocie rôznymi spôsobmi: môžete jesť rezne, džúsy, pripravené nápoje, sorbety, pečivo, atď. Má mnoho ctností, ale najzaujímavejší je efekt, vyvolaný u cyst a nádorov.

Táto rastlina je osvedčeným liekom proti rakovine všetkých typov. Niektorí hovoria, že je veľmi užitočný vo všetkých variantách rakoviny a je považovaný aj ako antimikrobiálne spektrum proti bakteriálnym infekciám a plesniam, účinný proti vnútorným parazitom a červom, reguluje krvný tlak, ktorý je príliš vysoký, je antidepresívom, bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Zdroj týchto informácií je fascinujúci: pochádza od jedného z najväčších výrobcov liekov na svete, ktorý hovorí, že po viac ako 20 laboratórnych testoch od roku 1970 extrakty ukázali, že ničí zhubné bunky v 12 druhoch rakoviny, vrátane rakoviny hrubého čreva, pŕs, prostaty, pľúc a slinivky brušnej.

Zlúčeniny tohoto stromu ukázali 10 000 krát lepšie výsledky ako produkty Adriamycin, drog bežne používaných v chemoterapii na celom svete, ktorý spomaľuje rast nádorových buniek.

A čo je ešte viac udivujúce: tento typ liečby s extraktom z citrónu ničí iba zhubné rakovinové bunky a nemá žiadny vplyv na zdravé bunky.

One Response to Nevyhadzujte šupku z citróna

  1. Flavio píše:

    Citróny sú ošetrované stimulátorom zrelosti, obmývané a impregnované voskom. Ako nevyhnutná ochrana pre transport z teplých krajov k nám do Slovenska. Tiež sa pridávajú aj prípravky na ochranu proti plesniam a iným škodcom. Ide o tieto zdraviu škodlivé látky: bifenyl (E 230), orto-fenylfenol (E 231), orthofenyfenolát sodný (E 232) a tiabendazol (E 233). Väčšie množstvo posledných dvoch látok poškodzuje nervy aj pečen….v bio obchodoch sa da kupit kora z citrona ktora nieje osetrena alebo vypestovat si doma vlastny citron 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *